Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

pinia 


Oblíbená alba

Alba, která má pinia v oblíbených

reklama

107 fotek, 1.11.2017, 16 zobrazení, 14 komentářů
Proč jezdit do přeplněných center, když můžete využít více jak 40 obchodů a služeb v blízkosti a pohodlí Vašeho bydliště v Brně - Bystrci na ulici Kubíčkova 8 v Obchodním centru MAX.
Nákupní galerie je pro vás Vás otevřena přes týden od 6:00 do 20:00, v sobotu od 6:30 do 18:30 a v neděli od 13:00 do 18:00.
Otevírací doby jednotlivých obchodů najdete v detailech. (wikipedie)
83 fotek, 5.11.2017, 16 zobrazení, 15 komentářů
Domem v Orlí ulici, kde kdysi sídlila pošta, projdeme na dvůr s kašnou opředenou pověstmi. Kolem je několik obchodů a restaurací. Na druhé straně vyjdeme na Římské náměstí. Celek byl celkově zrekonstruován v prvním desetiletí 21. stol.
159 fotek, 6.11.2017, 21 zobrazení, 30 komentářů
IBC centrum se nachází v centru města na ulici Příkop a nabízí jedinečnou možnost parkování v centru Brna. Dostat se do parkovacích prostor je možno ze dvou směrů z ulice Příkop a z ulice Koliště tzv. “myší dírou”, což je vjezd do areálu umístěn ihned za průjezdem pod lávkou pro pěší přes ulici Koliště. IBC centrum nabízí několik možností parkování a to jak krátkodobých, tak dlouhodobých (podzemní, nadzemní, vnitroblok), které lépe mapuje sekce “ceník“. V sekci “mapa” jsou pak vjezdy lépe znázorněny. IBC centrum nabízí krom parkování celou řadu dalších služeb, jako čerpací stanici (jedny z nejnižších cen v Brně!), mycí linku, autoservis, nebo pneuservis.
Nachází se zde řada kaváren, obchodů a služeb.
62 fotek, 7.11.2017, 17 zobrazení, 11 komentářů
Malá pasáž v nově vystavěném domě v blízkosti hotelu Grand. Spíš než o pasáž v tomto nedávno postaveném domě na nároží ulic Josefské a Novobranské jde o jakýsi pravoúhlý podchod v přízemí domu.Je zde umístěna stálá výstava modelového kolejiště, největšího v ČR. Navštívit ji můžete kdykoliv kromě pondělí kdy je zavřeno.
21 fotek, podzim, 16 zobrazení, 21 komentářů
Brno - Josefská ulice č. 19
68 fotek, 11.11.2017, 67 zobrazení, 74 komentářů
Je 11.11.Tedy magické datum, které znamená především svátek svatého Martina. Většina lidí má toto jméno spojené s příchodem zimy a sněhu a také s hody, na kterých nesmí chybět svatomartinská husa. Ovšem sám svatý Martin by z toho asi dvakrát nadšený nebyl, žil totiž jako poustevník.
Někdy kolem roku 335 se vracel do svého ležení. Po cestě potkal žebráka a daroval mu polovinu pláště aby neumrzl.
Z Martina se stal biskup a jeden z nejslavnějších světců.
24 fotek, 12.11.2017, 42 zobrazení, 70 komentářů
kteří odjíždějí na ZIMNÍ POBYT ke kamarádce do garáže. Sluníčka už je málo, tím je i málo světla a kaktusy potřebují k růstu světlo. Kdybych je dala do bytu, měly by rostliny málo světla a teplo a jejich těla by se natahovala ke světlu a rostly by deformovaně. Taky potřebují vegetační klid a ten jim zaručí chladno a suché prostředí.
43 fotek, 12.11.2017, 45 zobrazení, 38 komentářů
Městské divadlo Brno (zkratka MdB) je repertoárové divadlo v Brně se zaměřením na činoherní a hudební, především muzikálovou, produkci. Divadlo se nachází v Lidické ulici v městské části Brno-střed, kde má dva hrací prostory: Činoherní scénu s maximální kapacitou 365 míst a Soudobou hudební scénu s maximální kapacitou 680 míst. Ředitelem divadla je Stanislav Moša (ten je také uměleckým šéfem činohry), šéfem muzikálu Petr Gazdík a šéfem zpěvohry Igor Ondříček. Divadlo má vlastní orchestr, který je využíván zejména při muzikálových představeních. Před budovou Činoherní scény je umístěný brněnský chodník slávy, kde mají otisknuty dlaně někteří herci tohoto divadla.
Součástí výstavby nové hudební scény Městského divadla Brno v r. 2004 bylo vytvoření průchodu s restauracemi a kavárnami, spojujícími ul. Lidickou s třídou kpt. Jaroše.
50 fotek, minulé úterý, 22 zobrazení, 39 komentářů
Malá útulná pasáž s restaurací a zahrádkou v zadním traktu
47 fotek, minulou středu, 25 zobrazení, 50 komentářů
Brno, Lidická č. 26
Pasáž s několika obchody včetně restaurace se zdravým stravováním
47 fotek, minulý čtvrtek, 6 zobrazení, 16 komentářů
Pasáž spojuje ulici Hybešovu a Vodní ulici. Krátkou pasáží se dostanete do dvorku a domu, kde se nacházejí lékárna, ordinace odborných lékařů, rehabilitace, obchůdek s potřebami pro výtvarníky, cyklocentrum, restaurace, kde nabízejí domácí česká jídla, pizzerie aj.
31 fotek, minulou sobotu, 33 zobrazení,
51 fotek, 30.9.2017, 82 zobrazení, 158 komentářů | cestování, města
Děčín je statutární město v okrese Děčín v Ústeckém kraji, je to nejníže položené město v České republice. Jeho centrum má nadmořskou výšku 135 metrů. Leží na soutoku Labe, Ploučnice (pravý přítok) a Jílovského potoka (levý přítok). První písemná zmínka o Děčíně pochází z roku 1283. Na dnešní zámecké skále bylo postupně vybudováno přemyslovské hradiště, které sloužilo jako správní a obranné středisko. Ve 13. století byl na místě hradiště vybudován gotický kamenný hrad, v jehož podhradí nechal král Přemysl Otakar II. založit královské město.
Děčín leží na okraji turisticky velmi atraktivní oblasti Českosaského Švýcarska. Velká část města leží v Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce.
100 fotek, minulý týden, 56 zobrazení, 37 komentářů | cestování, krajina, ostatní, příroda, země
Jeden z mnoha výstupů na Lysou horu byl něčím vyjímečný a jiným. Stává se poměrně často, že si najdete den s hezkým počasím a nejlepší dohlednost na Lysé je od stolu k baru na chatě, venku se naopak ztrácíte v husté mlze, nebo vám opar nedovolí pohlédnout ani na Radhošť. Dnes to bylo ale jinak. Poprvé jsem měl možnost dohlédnout až na hřebeny Vysokých Tater, pohled, o kterém jsem si myslel že je vymyšlený. Prostě nádherný den. Tak se pojďte rozhlédnout po slovenských horách z vrcholku Lysé hory....
49 fotek, letos v listopadu, 80 zobrazení, 85 komentářů | cestování, krajina, příroda
Sychravý podzimní víkend v okolí Šardic
34 fotek, v pondělí, 38 zobrazení, 7 komentářů | cestování, koníčky, rodina-přátelé
Ranní pohled z okna jen potvrdil předpověď meteorologů,bylo bílo...Ale ne dlouho a za poledne vysvitlo sluníčko :-) Stačil jeden krátký telefonát... a jelo se na kafé...
www.podskalnimlyn.cz 49.1537508N, 16.5292447E
47 fotek, v pondělí, 22 zobrazení, 25 komentářů
Kapela Kabát vyráží po čtyřech letech v průběhu měsíců říjen a listopad roku 2017 na halové Turné. Navštíví celkem neuvěřitelných devatenáct měst vč. dvou koncertů na Slovensku.
Kromě jasných hitů, které kapela „naskládala“ za dobu své existence, bude v play listu asi nejvíce rezonovat tvorba z posledního řadového alba DO PEKLA/DO NEBE. Kabát se vrací ke svému oblíbenému uspořádání koncertu doprostřed hal. Show by měla být interaktivní, a oproti předchozím koncertům uprostřed nabízí pro fanoušky tohoto „modelu“ novinku. Je to stání přímo u pódia, v samotném srdci scény. Zde bude kapela tzv. téměř na dosah (wikipedie)
33 fotek, minulý pátek, 43 zobrazení, 5 komentářů | krajina, příroda
52 fotek, červen až listopad, 157 zobrazení, 456 komentářů